Geotech İnşaat | Toprakarme Duvar İnşaat Firması

Geotech İnş. Mim. Proje Taahhüt Limited Şirketi Donatılı zemin, toprakarme duvar, geoduvarlar, esnek istinat yapıları ve toprakarme kenarayak imalatlarına 2011 yılında başlamıştır. Genel olarak Toprakarme Duvar İnşaat Firmasıdır. Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği dallarında uzman kadroya sahip firmamız özellikle Toprakarme Duvar, Toprakarme Kenarayak, Betonarme İstinat yapıları ve İksa Projeleri konularında, T.C. Karayolları, TCDD, DHMİ, gibi devlet kurumlarının yanı sıra Büyükşehir Belediyeleri, Organize Sanayi Bölgeleri, gibi yerel ve özel idarelere de hizmet sunmaktadır.

Sizlere çözüm ortaklığı sunmak amacıyla firmamız hızlı, ekonomik, güvenli çözümler üretmektedir. Uzun süredir birlikte çalışan proje ekibi ve uzun süredir bir arada çalışan montaj ekipleriyle imalatlarda profesyonel çözümler sunmaktadır.

Firmamız İstanbul Teknik Üniversitesi'nden ve Yıldız Teknik Üniversitesi'nden 2004 yılında mezun olan mühendislerin girişimiyle kurulmuş olup, Geoteknik ve Hidrolik konularında uzman idari kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.